Всеукраїнська акція 'Україна без Тимошенко і Януковича!'
31.08.2017
Про нас
Статутні документи
Регіональні відділення
Пряма мова
Аналітика
Приєднатися
Зворотній зв'язок
купить диплом белгород Новые образцы имеют вкладыши с отметками и «титульник», выпускаются на бумаге высочайшего качества, заполняются на лазерном принтере и имеют много степеней защиты (все степени защиты бланков показаны на видео обзорах документов). Купить диплом о высшем образовании лучшего качества, полностью соответствующий всем нормам, Вы сможете в нашей компании. Огромное количество людей уже сказали себе: «Куплю диплом о высшем образовании и улучшу свою жизнь».
Блок питания для ноута Asus купить Доставка для киевских аптек

ДОставка медикаментов или лекарств, — самая непростая задача в области транспортировок, так как нарушение правил и условий перевозок таких грузов может привести к потере свойств многих лекарств, что в свою очередь вместо помощи, наоборот может причинить вред здоровью людей. Здесь речь в целом идет обо всех лекарственных средствах, сырье для их производства, а также БАДах. К данному виду перевозимой продукции предъявляются очень строгие требования, касающиеся как температурного режима, влажности, целостности упаковки, так и состоянию самих транспортных средств в отношении санитарии и других моментов. Так что, выбор надежного перевозчика медикаментов, — это острый вопрос для грузовладельцев ввиду всей серьезности процесса транспортировки лекарств. Сразу стоит отменить, что наибольшая часть лекарственных препаратов в обязательном порядке должна перевозиться при поддержании температурного режима, а также подходящего режима влажности. Учитывая это важное условие, понятно, что транспортные средства должны иметь специальное оборудование (рефрижераторные установки).

тумба под телевизор киев стекло

Контакти
Адреса:
Україна, м. Київ,
вул. Нагірна, 27-А
Поштова адреса:
Київ 01001, а/с 95

Тел:   044 228-80-80
Факс: 044 489-72-22
Електронна пошта:
party@cdcpakistan.org


Прес-служба:

Телефон:
+38 044 464-05-78
Електронна пошта:
 press@cdcpakistan.org
 

Вхід на сайт:

Установчі документи

Програма партії «Народна влада»

Партія «Народна влада» ставить перед собою мету стати принципово новою громадсько-політичною силою, яка збудує оновлену, справедливу Україну без олігархів.

Основним принципом створення нашої партії ми, народники, бачимо  самоорганізацію людей, об'єднаних спільними принципами. Партія «Народна Влада», народники, – це патріоти, що пов'язують своє майбутнє виключно з Україною і не збираються покидати її. Але ми не терпітимемо нинішній курс, що веде державу до самознищення, а більшість народу – до злиднів та вимирання.  

Ми впевнені, що народна солідарність у боротьбі за справедливу Україну без олігархів - це головна і єдина сила, що може вирвати країну з нинішнього кризового стану.

Повний текст Програми читайте ТУТ

 
*****

Рішення Політради партії "Народна влада" "Про участь партії у місцевих виборах 30 травня 2010 р." (дивитися ТУТ)

*****

Рішення Політради партії "Народна влада" "Про підсумки виборів Президента України 17 січня 2010 року та позицію партії під час повторного голосування 7 лютого 2010 року " (дивитися ТУТ)

*****

Угода про створення Коаліції депутатських фракцій «Стабільність і реформи» у Верховній Раді України VI скликання (опубліковано в газеті «Голос України», № 46 від 16 березня 2010 р.)
Повний текст Угоди читайте ТУТ

*****
Форма виборчого списку кандидатів у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, міської, районної в місті ради, висунутих місцевими організаціями політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі (затверджено 26 серпня 2010 року № 328).

*****
Форми подань щодо кандидатур до складу територіальних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (додатки ). (Затверджено 2 вересня 2010 року № 334). Подання щодо кандидатур до складу територіальної виборчої комісії вносяться на паперових носіях та в електронній формі.
 

 

 


Стрічка новин
Архів
« Серпень 2012 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
© 2017 партія
"Народна влада"
• Головна  • Події  • Дайджест  • Фото  • Аудіо/Відео  • Блоги 
       Дизайн: